איך להתכונן לצילום בת מצווה

איך להתכונן ומה להכין לקראת צילום בת המצווה בסטדיו 12-13

מי שיסתכל מהצד על בנות ה-12 שנכנסות לסטודיו 12-13 בטח יחשוב שהסטודיו זה מסווה לטרמינל סודי לטיסות לחו"ל... כשמגיעה בת מצווה לסטודיו, קודם כל שומעים את גלגלי המזוודה על שביל הכניסה, ההורים בד"כ מחזיקים שמלה ארוזה יפה ותלויה על קולב בתוך שקית גדולה, ויש הרבה התרגשות...

אבל במקום בדיקת דרכונים ותשאול ארוך על ידי בודק בטחוני, מקבלת את פניהם הצלמת של הסטודיו ועוזרת לכולם להתמקם. אז נכון, אחרי שעתיים של צילום אמנם לא תגיעו לתאילנד או ברזיל, אבל בהחלט תוכלו להגיד שעברתם מסע מלא חוויות, עשיתם דברים שמעולם לא עשיתם ויש לכם תמונות למזכרת.

צילום לבוק בת מצווה דומה להכנות לנסיעה לחו"ל, דורש אריזה מחושבת, פלוס תיק או מזוודה. כמו שמתכוננים לנסיעה לחו"ל, מומלץ מאוד לתכנן לצילום מספר סטים של לבוש.

סדרי את הסטים במלואם על המיטה בחדרך כדי שתוכלי לראות שהכל מתאים באופן מושלם יחד. חולצה, מכנס, צעיף, תכשיט...הכל! אל תשכחי אקססוריז. את עכשיו עושה לך סטיילינג, אז העזרי בחברה טובה שיש לה טעם מעניין כדי ליצור התאמה מגניבה.

כדי שיצא לך בוק בת מצווה מגוון ומעניין, נסי לבחור סטים של בגדים שונים אחד מהשני. לכי על צבעים שונים, סגנונות שונים, חורף, קיץ, ספורטיבי, אלגנטי, מגניב וכדומה... גם אם יש צבע מסויים שאת הכי אוהבת, נסי לא לבחור סטים שחוזרים על עצמם יותר מדי מבחינת הצבעים שלהם. מומלץ לא לשלב יותר מבגד שחור אחד וגם לא חייבים שחור בכלל.

אם יש לך תחביבים נסי לשלב אותם כסט בתוכנית. למשל, אם את חובבת טניס, הביאי סט לבוש של טניס, רקטה וכדורים (כמה שיותר כדורים). אם את אוהבת בלט, הביאי בגדי בלט ונעלי בלט, אם את אלופה בשחמט הביאי לוח...

אלבום בת מצווה נועד להיות מזכרת מדהימה שלך מגיל 12, וגם תיעוד של מי שהיית בגיל 12. לכן, שווה לשלב תחביבים ושגעונות אישיים שמראים מי את.

עוד דבר ששווה להשקיע כמה דקות ולתכנן אותו הוא השיער. אם את מאוד אוהבת פן, לכי עם ההורים למספרה. אם את מאוד אוהבת איפור, שימי מעט, לא יותר מדי, כדי שיראה טבעי ועדין. השקיעי בעצמך כי זה הרגע שלך לזהור!

אנחנו מחכים לך. אירזי את המזוודה ובואי לסטודיו. אמנם לא ניסע להוואי, אבל בהחלט מצפה לך מסע מדהים עם הרבה ריגוש, פלאשים ומוסיקה טובה...והעיקר אלבום בת מצווה מדהים שתוכלי להנות ממנו חיים שלמים!

נתראה בסטודיו...

סטודיו 12-13
צילום לבוק בת מצווה והפקת אלבומי בת מצווה מעוצבים