איך לבחור צלם בוק לבת מצווה

איך לבחור את הצלם/ת המאימים לכם להפקת בוק לבת מצווה

בת מצווה יקרה,

האם ידעת שכשההורים שלך חגגו בת מצווה, הארוע כולו הסתכם (במקרה הטוב) במסיבה בבית לכיתה?

אז, בתקופה שלהם, במקום DJ היו מנגנים מוסיקה במערכת ביתית ומי שרצתה להשקיע במיוחד גם שכרה אורגן אורות (5 מנורות צבעוניות J) ואולי כדור זכוכיות לתקרה בשביל אפקט דיסקוטק. משחקי החברה כללו "7 דקות בגן עדן", משחק "המתנה" ולפעמים קוסם. אבל הדבר שהיה הכי שווה, זה פשוט הבילוי של לפני – ההכנות, שכללו קניית בגד מפוצץ, פן במספרה וקצת איפור.

קשה למצוא דמיון רב בין איך שחגגו פעם בת מצווה לאופן שבו חוגגים היום. בטח יש לך מילון רעיונות בראש, את חלקם ההורים בחיים לא יבצעו (את יודעתJ), וכמה רעיונות שיש סיכוי מעולה שגם אמא תתלהב מהם. למשל לקנות בגד מפוצץ+נעליים מדהימות (גם אם הן לא נוחות!).

המזל הוא שסביר להניח שנושא הצילום לא ידרוש הרבה שכנוע. הרי אין מצב שאת חוגגת בת מצווה ולא תהיה לך מזכרת... אבל איזה מזכרת?

חשבת כבר על איזה סוג צילום את רוצה? איך יראה בוק בת מצווה שמתאים לסגנון שלך?

אם את בין הראשונות שחוגגות בכתה, אין לך הרבה מקור להשוואה – את כמו החלוצים בקטע של בוק לבת מצווה :-). אם כמה חברות עשו לפנייך, את כבר יודעת שיש כמה אפשרויות שונות לגבי סגנון צילום.

כל צלם מציע סגנון אחר, כל צלם מצלם בלוקיישן אחר. צלם? צלמת? עם מי תרגישי הכי בנוח? קחי בחשבון שיש צלמי בת מצווה שטובים בצילום הארוע עצמו אבל פחות בתחום הבוקים.

כדי להפיק בוק בת מצווה מקצועי דרושה מעצבת גרפית לבוק בת מצווה, אחרת הבוק יראה חובבני. ישנם צלמים שעוסקים אך ורק בהפקת בוקים לבת מצווה וזו המומחיות שלהם. הם בד"כ עובדים יחד עם מעצבת מקצועית וכך את יודעת שאת בידיים טובות!

תשאלי את עצמך אם זה משנה אם מדובר בצלם גבר או צלמת בחורה. אולי תרגישי יותר בנוח עם בחורה? בכל מקרה חשוב מאוד שתרגישי בנוח עם מי שמצלם אותך כדי שיצאו לך תמונות טובות ולא תראי מובכת בצילום.

חפשי סטודיו שיכול להפיק גם צילום מעולה וגם בוק בת מצווה מושלם. צילום יפה עם אלבום בת מצווה שנראה חובבני ישאיר לך מזכרת מאכזבת. זכרי שרק פעם אחת בחיים עושים בוק בת מצווה, אז חשוב שזה מושלם, כייף ולטעמך.

לא פשוט לתכנן בת מצווה. להחליט על מקום, עיצוב ההזמנות לארוע, איזה כיבוד, איזה גימיק מגניב יגרום לכולם לזכור את הבת מצווה שלך!?

ובכל זאת, הכי הכי חשוב זה איך תזכרי את היום המיוחד הזה. בסוף המסיבה, אחרי שההזמנות כבר חולקו, הכיבוד נאכל, הקהל נהנה והלך הביתה תשאר לך רק המזכרת – הצילום.

לכן ההחלטה על מי יהיה הסטודיו המתאים להפקת בוק בת המצווה שלך חשובה גם לך וגם להורים שלך.

והנה, לסיכום, מצאנו דבר אחד שלא השתנה ב-30 שנים האחרונות וגם לא ישתנה :-)

נשמח לערוך לך צילום בת מצווה בסטודיו החדשני שלנו ולהפיק עבורך בוק בת מצווה מהמם שישאיר את כולם מדברים...

סטודיו 12-13
הפקות בוק לבת מצווה, צילום ועיצוב הזמנות