בוק בת מצווה - הטרנד

איך הפך בוק הבת מצווה לטרנד בשנים האחרונות...

בוק לבת מצווה הפך בשנים האחרונות לעניין של כמעט חובה בקרב בנות המצווה החוגגות. במסיבת בת המצווה, מציגות הבנות את הבוק לראווה ומזמינות את האורחים לכתוב להן ברכות אישיות, לפעמים ישירות על הבוק ולפעמים בספר חתימות נפרד.

לא רק המזכרת היא שחשובה כאן. התמונות בבוק צריך שיהיו יפות ומיוחדות יותר מכל תמונה אחרת שיש ברשותכם. בוק בת מצווה הוא אלבום מכובד וגדול ועבור הבנות הוא משמעותי יותר מהרבה פרטים אחרים שמציינים את הארוע.

התכנון של ארוע בת מצווה מורכב, המסיבה אורכת רק שעתיים-שלוש ומה שנשאר בסוף הוא הרגשה טובה והתיעוד של הארוע.

הצילומים במהלך הארוע מתרכזים יותר בתעוד המסיבה עצמה, שפע של תמונות משפחתיות, נאומים ותמונות של חברים. בשונה מהצילומים המתנהלים במהלך הארוע, התמונות בבוק בת מצווה הן רק של בת המצווה החוגגת, באופן הכי יפה והכי אופנתי.

החשוב ביותר הוא לאתר זויות צילום מחמיאות, לגוון באפקטים של התאורה, להתשמש באביזרים מדליקים שיתנו גם מימד חדש לתמונות וגם ילהיבו את בת המצווה.

בעיצוב של אלבום בת מצווה צריך להפעיל את הדימיון בכל אלבום מחדש. הבנות רוצות שהאלבום שלהן יהיה ייחודי, שישאיר את המתבוננים בפה פעור והתלהבות משמשכת. לכן, צילום בת מצווה בסטודיו מצריך שילוב של צילום יצירתי ועיצוב המותאם לכל בת ובת באופן אישי.

כדאי לתת לצילום זהות אישית – לבטא תחביבים וסגנונות שמשקפים את זהותה של בת המצווה. חשוב לשאול אותה אם יש רעיונות משלה ואיזה סגנון היא מעדיפה. רוב הבנות מאוד פתוחות לרעיונות של הצלמת והגרפקאית ומוכנות להתמסר לחוויה.

תם העידן שבו רק בני ה-13 זוכים לארוע מושקע ותשומת לב על הגיעם לגיל מצוות. הבנות עושות זה יפה ומושקע במידה שווה ולהן היתרון של להיות הראשונות!

אז קחו בחשבון, לאחר שהארוע יסתיים, האוכל יאכל וכולם כבר סיימו לרקוד, מה שישאר לכם זו רק המזכרת, התיעוד של המסיבה והתיעוד האישי של בת המצווה בבוק מהמם שכל תמונה בו שווה אלף מילים.

נשמח לתת לך את אחת המזכרות היפות ביותר שתוכלי לקוות לה בבוק בת מצווה מהודר וצילום חוויתי של פעם בחיים!

סטודיו 12-13
צילום והפקת בוק בת מצווה מעוצב