אודות סטודיו 12-13

סטודיו 12-13אהבה ממבט ראשון...

לקום בבוקר עם חיוך בידיעה שהיום אני אצלם חיוך של ילדת בת מצווה החוגגת את היותה נערה בוגרת או משפחה החווה רגעי אושר אינטימיים אשר יונצחו במצלמתי. איזו התרגשות! זה אכן התגשמות של חלום עבורי

מאז היותי ילדה החזקתי במצלמה, התנסיתי בפיתוח פילם במעבדה הביתית שלי, טיילתי בעולם ותיעדתי אנשים מקומות ורגעים בזמן. במהלך השנים עבדתי במקצועות אחרים: גרפיקאית, בונה אתרי אינטרנט ואפילו מטפלת ברפואה סינית. לשם תחביב בלבד עסקתי ביצירת אומנות מודרנית. ככל שעבר הזמן גמלה בי ההחלטה להפוך את הצד היצירתי שבי למרכזי בחיי. עשיתי מעשה ונרשמתי ללימודי הצילום. נפתח בפני עולם שלם של קסם, מצאתי עצמי מסתובבת בכל מקום עם מצלמה ביד. בלתי נפרדות. החלטתי להמשיך בלימודי הצילום בצורה מקצועית ב"סטודיו גברא" לצילום בתל אביב. גיליתי כי אני אוהבת לצלם אנשים. הבעות פנים, רגשות, שפת גוף. גיליתי גם כי כאשר אני מצלמת אנשים – הכול מסביבי נעלם. הכול מתרכז בנקודה אחת בזמן, באדם אותו אני מצלמת. וואו זה מדהים. חיי השתנו.

כעת, גרה בישוב קדימה אשר בשרון, עם בעלי וילדנו, נושמת את הצילום, ומחכה בשמחה לבואכם לסטודיו שלי,כדי להנציח את הרגעים הקסומים שלכם בזמן.

הסטודיו מתפרס על פני 125 מ"ר מפנקים וחדשים הכוללים חדר הלבשה, חדר אירוח, פינת קפה/תה ואולם צילום מקצועי. מלבד הציוד האיכותי, הרקעים המגוונים והאביזרים המקוריים, עומדת לשרותך צלמת מנוסה וגרפיקאית מקצועית שתערוך עבורכם אלבום יפייפה ותעצב עבורכם הזמנה שכולם ישמרו.

בסטודיו תמצאו את מיטב ציוד הצילום והתאורה בתחום הפורטרטים והאופנה המבטיחים תמונות יפות ומהפנטות שמהן תוכל/י, "על הדרך", לחדש תמונה מדהימה לפייסבוק או טוויטר.

נשמח לארח אותך בסטודיו לחוויה מיוחדת שלאחריה תקבל/י מזכרת מדהימה מגיל המצוות.

אנו כאן בשבילך על מנת שחווית הצילום שלך תהיה כייפית וייחודית.